T540D227M004DH85057280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D227M004DH85057280
JLCPCB Part #
C2159463
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors