T540D227M004BH8505WAFL
MFR.Part #
T540D227M004BH8505WAFL
JLCPCB Part #
C4952450
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors