T540D227K004AH8605WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D227K004AH8605WAFL
JLCPCB Part #
C1576749
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors