T540D226K030CH8505
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D226K030CH8505
JLCPCB Part #
C2159956
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 22uF 30V ±10% 2917 Tantalum Capacitors