T540D157M006CH8605WAFL
MFR.Part #
T540D157M006CH8605WAFL
JLCPCB Part #
C4979831
Description
-55℃~+125℃ 150uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors