T540D157K006DH8605WAFL
MFR.Part #
T540D157K006DH8605WAFL
JLCPCB Part #
C1577189
Description
-55℃~+125℃ 150uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors