T540D157K006DH8505WAFL
MFR.Part #
T540D157K006DH8505WAFL
JLCPCB Part #
C1576927
Description
-55℃~+125℃ 150uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors