T540D106M050BH6710
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D106M050BH6710
JLCPCB Part #
C2158954
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 125mΩ@100kHz 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors