T540B686M006DH8510WAFL
MFR.Part #
T540B686M006DH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576794
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors