T540B686M006BH8710
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B686M006BH8710
JLCPCB Part #
C2159444
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors