T540B686M004BH8510
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B686M004BH8510
JLCPCB Part #
C2161068
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 4V 68uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors