T540B686K004BH8510WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B686K004BH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576961
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 4V 68uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors