T540B686K004AH8510WAFL
MFR.Part #
T540B686K004AH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576581
Description
-55℃~+125℃ 4V 68uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors