T540B476K006AH8610WAFL
MFR.Part #
T540B476K006AH8610WAFL
JLCPCB Part #
C1576615
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors