T540B336M006DH8510WAFL
MFR.Part #
T540B336M006DH8510WAFL
JLCPCB Part #
C4987533
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors