T540B336K010BH8510WAFL
MFR.Part #
T540B336K010BH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576965
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors