T540B336K010AH8610WAFL
MFR.Part #
T540B336K010AH8610WAFL
JLCPCB Part #
C1576486
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors