T540B336K010AH8510WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B336K010AH8510WAFL
JLCPCB Part #
C1576573
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors