T540B226M010BH85107280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B226M010BH85107280
JLCPCB Part #
C2161046
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors