T540B226K010BH8710WAFL
MFR.Part #
T540B226K010BH8710WAFL
JLCPCB Part #
C1576630
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors