T540B226K010AH85107610
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B226K010AH85107610
JLCPCB Part #
C1576955
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors