T540B157K003BH8610WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B157K003BH8610WAFL
JLCPCB Part #
C4984484
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors