T540B107M004DH8510WAFL
MFR.Part #
T540B107M004DH8510WAFL
JLCPCB Part #
C4952214
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors