T540B107M004DH8510
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B107M004DH8510
JLCPCB Part #
C4979508
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors