T540B107K004DH8610WAFL
MFR.Part #
T540B107K004DH8610WAFL
JLCPCB Part #
C4987937
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors