T540B107K004CH8710WAFL
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B107K004CH8710WAFL
JLCPCB Part #
C1576788
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors