T540B107K003DH8610WAFL
MFR.Part #
T540B107K003DH8610WAFL
JLCPCB Part #
C1576624
Description
-55℃~+125℃ 100uF 3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors