T540B107K003CH87107280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B107K003CH87107280
JLCPCB Part #
C6278665
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors