T540B107K003AH8510
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540B107K003AH8510
JLCPCB Part #
C2161013
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 3V 80mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors