T540A226M010DH6710
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540A226M010DH6710
JLCPCB Part #
C2161129
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors