T540A226M010BT6510
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540A226M010BT6510
JLCPCB Part #
C4980471
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS