T530X477M006ATE010
MFR.Part #
T530X477M006ATE010
JLCPCB Part #
C4952536
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS