T530D337M006ATE010
MFR.Part #
T530D337M006ATE010
JLCPCB Part #
C4951880
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS