T529P475M025AAE300
MFR.Part #
T529P475M025AAE300
JLCPCB Part #
C2158123
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 25V 300mΩ@100kHz 4.7uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS