T529P226M006AAE200
MFR.Part #
T529P226M006AAE200
JLCPCB Part #
C4983701
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 22uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS