T529P106M006AAE200
MFR.Part #
T529P106M006AAE200
JLCPCB Part #
C1869273
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10uF 200mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS