T528Z337M004ATE012
MFR.Part #
T528Z337M004ATE012
JLCPCB Part #
C2158632
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 330uF 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS