T528Z227M004ATE009
MFR.Part #
T528Z227M004ATE009
JLCPCB Part #
C2158633
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 220uF 4V 9mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS