T528I336M010ATE150
MFR.Part #
T528I336M010ATE150
JLCPCB Part #
C4979328
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 10V 150mΩ@100kHz 33uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS