T527I107M004ATE200
MFR.Part #
T527I107M004ATE200
JLCPCB Part #
C4950936
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 100uF 200mΩ@100kHz 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS