T525Y337M010ATE035
MFR.Part #
T525Y337M010ATE035
JLCPCB Part #
C2159147
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 35mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS