T525T336M010ATE080
MFR.Part #
T525T336M010ATE080
JLCPCB Part #
C2158536
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS