T525D337M004ATE025
MFR.Part #
T525D337M004ATE025
JLCPCB Part #
C2161372
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25mΩ@100kHz 330uF 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS