T525A106M010ATE080
MFR.Part #
T525A106M010ATE080
JLCPCB Part #
C2158387
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 80mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS