T521V336M025AHE040
MFR.Part #
T521V336M025AHE040
JLCPCB Part #
C2159410
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 25V 33uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors