T521V226M025AHE0407280
MFR.Part #
T521V226M025AHE0407280
JLCPCB Part #
C2159067
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 22uF 25V 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors