T521T336M016ATE050
MFR.Part #
T521T336M016ATE050
JLCPCB Part #
C4983879
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 16V 33uF 50mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS