T521D475M075AHE0757280
MFR.Part #
T521D475M075AHE0757280
JLCPCB Part #
C4978582
Description
-55℃~+105℃ 4.7uF 75V 75mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors