T520Y337M010ATE025
MFR.Part #
T520Y337M010ATE025
JLCPCB Part #
C2158394
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 25mΩ@100kHz 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS