T520Y337M010AHE015
MFR.Part #
T520Y337M010AHE015
JLCPCB Part #
C4987206
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mΩ@100kHz 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors